sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

banner52
gazeteturkh@gmail.com -->

EDİRNE SEMALARINDA HAARP TEKNOLOJİSİ CHEMTRAİLS!

19 Nisan 2012 Perşembe 01:12
Bu haber 11211 kez okundu

Edirne semalarında gözlenen yoğun Chemtrails uygulaması huzursuzluk yarattı. Edirne semalarında gözlenen yoğun Chemtrails uygulaması uygulanmasının Edirnelileri huzursuz ettiği bildirildi.

EDİRNE SEMALARINDA HAARP TEKNOLOJİSİ CHEMTRAİLS!
Edirne semalarında son bir aydır devam ettiği bildirilen Chemtrails uygulaması uçaklardan gök yüzüne ağır metal ve kimyasallar püskürtülmesi ile gerçekleştiriliyor.
 
Chemtrails nedir?

Chemtrails, gökyüzünde askeri ve sivil uçaklar tarafından beyaz/gri görünümünde kimyasal püskürtmelerdir!
 
Alüminyum parçacıklarının bir izolasyon tabakası oluşturarak güneş ışınlarını yansıtıp küresel ısınma ile mücadelede yardımcı unsur olduğu iddia edilmekte ve son derece gizli yürütülmektedir.. 
 
Chemtrail varlık sebebi olarak Avrupa ülkelerinde yayılan diğer bir iddia ise, insanların bu gibi aksiyonlarla, olası bir kimyasal savaşa karşı aşı edilmesiymiş… Yani insanların korunması için verilen bir mücadele olduğu da iddia edilmekteymiş. 
 
Uzmanlar bu gibi söylemlerin doğru olmadığını söylemekte ve bu söylemler doğruysa yıllardır uygulanan bu hava manipulasyonu niye insanlardan gizli tutulmak istendi demektedir.
 
Uzmanlar; Küresel ısınmayı engelleme bir yana aksine Atmosfere püskürtülen alüminyum parçacıkları atmosferdeki ısıyı tutma ve küresel ısınmayı tetikleme etkisi yapabilir diyerek şunları anlatmaktadır;
 
‘’Eğer bir izolasyon (yalıtım) tabakası oluşturulmak isteniyor ise, metal parçacıkları 12 km yükseklikteki troposfer yerine, 50 km yükseklikteki stratosfere püskürtülürdü. Çünkü stratosfer tabakasında metal parçacıkları daha uzun zaman kalabilir ve güneş ışınları daha doğal refleksiyona tabi tutulabilirdi.
 
Metal parçacıkların troposfere püskürtülmesinin arkasında yatan başka düşünceler olduğu şüphesi güç kazanmıştır. Örneğin hava durumunu ve belli bölgeleri daha iyi kontrol edebilmek metal parçacıklarından yararlanarak HAARP teknolojisini kullanmak Fırtınalar vs. çıkarmak gibi.’’
 
Son bir aydır Edirne de uygulanan chemtrail den sonra ortaya çıkan ve İstanbul’dan Anadolu ya kayan Fırtına konusu da göz önüne alındığında bu konunun halka açıklanmasının şart olduğu açıktır ve en başta Edirne halkı olmak üzere sorumlulardan açıklama beklenmektedir.  
 
 
Anahtar Kelimeler
banner6

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

takipci 5 yıl önce yorumlandı

Son bir aydır mersin uzerindede chemtrail uygulamasi cok sık bir sekilde gece gunduz yapılıyor bu konuyla ilgilecek hic bir kurum yokmu bizi gökyüzünden vuracaklar herkes bunun dogal bir doga olayı olduğunu düşünecek oysaki haarp denen lanet silahla istedikleri doga olayi gerceklestirecekler haarp silahinin bulunfugu platfor hangi acik denizimizde bence suan egede ve bugun ege de deprem meydana geldi bunlar suan sadece prova kiyamet provasi Türkiye'yi ya egeden ys marmaradan buyuk bir depremle vuracaklar

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

yeter karadag 5 yıl önce yorumlandı

nalet bmoye birsey mi olur herkes hasta

0 Kişi beğendi.