sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

banner52
gazeteturkh@gmail.com -->

Binali Yıldırım: Kovid-19 testim pozitif çıktı

03 Eylül 2020 Perşembe 14:42
Bu haber 15 kez okundu

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yakalandığını açıkladı.

Binali Yıldırım: Kovid-19 testim pozitif çıktı
 Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırımyeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu. Vücut kırgınlığı nedeniyle eşi Semiha Yıldırım ile Ankara Şehir Hastanesi'ne başvurduklarını belirten Yıldırım, "Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız süreci evde geçirmemizi uygun gördüler" dedi.

Yıldırım devamında vatandaşlara çağrıda bulundu: "Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz."

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da kişisel Twitter hesabında Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım'la bir fotoğrafını yayınladı. Koca, "Binali Yıldırım Bey ve kıymetli eşi Semiha Hanım’ın Ankara Şehir Hastanemizde yapılan tetkiklerinde Kovid-19 testleri pozitif çıkmıştır. Şu an için durumları iyi ve kendilerini evde tedavileri için hastanemizden uğurladık. Gücümüz tedbir almaya ve sevdiklerimizi korumaya yeter" dedi.
banner6

Yorum Gönder