sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

gazeteturkh@gmail.com -->

TRUMP KÜRESELCİ SİYONİST TEZGÂHLARA TAŞ KOYUYOR BU YÜZDEN DEVİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR.

TRUMP KÜRESELCİ SİYONİST TEZGÂHLARA TAŞ KOYUYOR BU YÜZDEN DEVİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR.

ZAFER YÜCEL

06 Kasım 2020, 00:13
Bu makale 52 kez okundu
ABD Başkanlık seçimleri hakkında Türkiye’deki yorumları ve değerlendirmeleri takip ediniz. Bütün ikinci cumhuriyetçiler BİDEN i destekleyici tavır içinde. İkinci cumhuriyetçilerin EXETER ci kafa yapısı da ortada. İkinci cumhuriyetçiler bütün medyada BİDEN seçildi diye göbek atıyor.
Bilinçaltı çalışma var, kendi fikirleri yönünde kanaat oluşturma çabası dikkat çekici. "Biden kazanırsa Demokrat özgürlükçü bir tavır izleyecek, Türkiye ABD ilişkileri, piyasa ilişkileri düzelecek, bu da harika olacak" gibi bir hava pompalanıyor tüm mecralardan.
ABD üzerine herkes bir sürü şey yazıyor, konuşuyor ama nedense şu Rothshildlerden, küresel çetelerin çekişmesinden, Biden Rothshild ÇİN İngiltere bağlantısından ve küresel Siyonist Stratejilerden kimse bahsetmiyor.
Amerika’da Joe Biden kazanırsa ne olur?
Amerika’da Joe Biden kazanırsa, Rothshildler İngiltere üzerinden ABD robot devletine hâkim olur ve Bush, obama dönemi bildik stratejiler ve BOP tekrar hızlanır.
Trump un terk etmeye çalıştığı Dünya jandarmalığını sürdürmek için harekete geçilir ve çark tekrar işletilir...
Finansal sömürü tüm Dünyada tüm acımasızlığı ile insanlığın başına daha güçlü çöker.
Fetö güçlü destek bulur. Barzani güçlü destek bulur ve Musul, Kerkük, Süleymaniye ye yayılır.
İçimize sızan PKK, YPG ve selefi terör örgütleri Suriye’de ve bütün bölgede desteklenir.
Ermeni soykırım tezleri desteklenir. Kürdistan tezgahı ve açılım tekrar gündeme gelir.
AB giriş görüşmeleri ve müktesebatları konusu tekrar gündeme gelir.
Pentagon ve NATO hareketlenir, Mehmetçik ihraç ürünü olur.
Arap sığınmacılar bunların desteği ile başımıza dert olur.
Vakti geldiğinde Türkiye’de ki selefi ve vs. Terörist hücreler uyandırılıp tetiklenebilir.
Trump başkan olduğu dönem boyunca, ABD nin kaynaklarını bu işlere kullanan, İngiltere ve Çin içinde yerleşik Rothshildlerin ABD içindeki işlerini bozdu. Destekçileri ve Trump Amerika'nın kaynaklarının Siyonist stratejilere harcanmasına karşılar.
Trump bu yüzden bop un genel seyrini yavaşlattı. Sadece kuzey Suriye’deki YPG içinde toplanan Kürtleri destekleyerek petrolün üstüne oturdu ama genel Kürt konseyini ve taşeron teröristleri tam desteklemedi.
Suudileri ve Katarı sizin için yaptığımız harcamaları geri ödeyin diye sıkıştırıp haraca kesti. Önceki yönetimde, genel Siyonist stratejiler ve bop için yapılan harcamaları kurtarıp kar a geçmeye çalıştı. Dünya jandarmalığını sürdürmek istemiyor çünkü bu faaliyetlerin getirdiği ekonomik yükten kurtulmak istiyorlar.
Trump Çin içindeki güçlerle yoğun çatışıma halinde. Çin karşısında ciddi zararda olan Amerika’da yerleşik kapitalistleri ve çıkar gruplarını çeşitli önlem ve yöntemlerle maliyet bazlı zarardan kurtarmaya güçlendirmeye çalışıyor. Bu yüzden Çine karşı kotalar koydu, Ticaret savaşlarını başlattı.
Trump döneminde her şey aynı değildi. Trump un ABD de şu malum kurumları devre dışı bıraktığını ben değil bütün analizciler söylüyor. Sübyancılıkla suçlamalar, onca çekişme vs. türlü kavga neyin nesiydi?
Amerika da Trump döneminde öncesine göre çok değişik şeyler oldu ve oluyor. Şu Çin de yerleşen Rothshildlerin ABD üzerindeki hâkimiyet faaliyetlerini, bunun getirdiği çatışmaları görmek gerekiyor.
Bu seçimlerde zaten bu yüzden bu derece sert geçiyor, çünkü Çin merkezli hareket eden küresel Siyonist elitler ABD robot Devleti üzerinde egemenliğini sürdürmek niyetinde. Buna engel olanları da tasfiye edecekleri ortada. Trump dönemi farklıydı altını çizin, bunu herkes ilerde anlatacak.
Sonuçta kapitalistler çıkarlarına bakarlar ama Trump kötünün iyisi. Bizim durumumuzu ise eğer Atatürk çizgisinde milli bir parti kurulmazsa bizdeki yönetimin ve muhalefetin zihniyeti belirleyecek.
ZaferYorum Gönder