sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

gazeteturkh@gmail.com -->

SİYONİST İSRAİL YÖNETİMİ ERMENİ DİASPORASINA RAĞMEN AZARBAYCANI NEDEN DESTEKLER?

SİYONİST İSRAİL YÖNETİMİ ERMENİ DİASPORASINA RAĞMEN AZARBAYCANI NEDEN DESTEKLER?

ZAFER YÜCEL

13 Aralık 2020, 04:07
Bu makale 14 kez okundu
İsrail Siyonistlerin elinde, Yahudilere nefret söz konusu bile değildir ve Siyonistlere aklıselim Yahudilerde karşıdır. Yani Yahudilere değil İsrail'in Siyonist yönetimine güvenilemez. Dünya çapındaki Siyonist planlar bellidir.
Siyonistlerin planı bu aşamada Azerbaycan üzerinden güney Azerbaycan husumetini kaşıyarak ve bizi de Türklük bazında işin içine katarak İran'a düşman etmektir.
Bu aşamadan sonrada işbirlikçileri ile milli gaz verip bizi de hem Asya'ya yönelik hedeflerinde, hem de genel stratejilerinde kullanmak niyetindeler.
MEHMETÇİĞİ KULLANMAK NİYETİNDELER.
ABD'nin gücünü de kullanan bu güçler, malum Siyonist planlar uğruna evlatlarını kaybeden Amerikan halkının tepkisi yüzünden Askerde bulamıyorlar. Bu yüzden Türk ordusunu, Mehmetçiği, genel olarak Türkleri kullanmak niyetindeler.
Soros'un yıllar önce söylediği "Mehmetçik en iyi ihraç ürünüdür" sözü unutulmamalıdır.
İran da zaten Safeviler den bu güne gelen bir Türk Devletiydi. 1924 e kadar Türk yönetimindeydi, 1924 de İngiliz darbesi ile farslara geçti. Son hanedan Kaçar boyu, son Şah Ahmet Kaçardır (1924). İran'da 30.000.000 küsur Türk yaşamaktadır.
Yani bu konu İran'ın zayıf karnıdır. Bu aşama da zaten Siyonistlerin sadece geçmesi gereken bir eşik, biz onlar için sadece maşayız, esas hedefleri çok daha büyük.
Altını çiziyorum, ABD'nin gücünü de kullanan bu güçler, malum Siyonist planlar uğruna senelerdir evlatlarını kaybeden Amerikan halkının tepkisi yüzünden Askerde bulamıyorlar. Bu yüzden Türk ordusunu, Mehmetçiği hem Asya'ya yönelik hedeflerinde, hem de genel stratejilerinde kullanmak niyetindeler.
SENTEZİ DAYATACAKLAR.
Küreselci Emperyalistler büyük planlarına Türkleri kafaya alıp Asker olarak kullanmadan ulaşamaz. Malum sentez olmadan da Türkleri kafaya almaları zordur. Bu yüzden milli hamaset yaparak sentezi dayatacaklar.
Türkiye’yi sömüren ve karıştıranlar da bunlar ve bunlarla ittifak içinde olan sinsi diğer Emperyalist güçlerdir. Önümüzdeki süreçte bazı milli görünüşlü ateşli kampanyaların ivmelendirileceğinin belirtileri görülmektedir.
Eylem ve söylemleri ile Siyonistlerle işbirliği içinde olanlar da şüphelidir. Küreselci Emperyalistlerin dümen suyunda, milli şahlanış, milli duruş ve hatta huzurlu, onurlu bir hayat bile söz konusu olamaz.
Atatürk'ün bilimsel aydınlanma çizgisinde yetişmiş antiemperyalist Türkler olarak, Küreselci karanlık güçlerin bizi gütmesine izin veremeyiz.

Yorum Gönder