sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

banner52
gazeteturkh@gmail.com -->

Selefi vahşilerin Lazkiye köylerine saldırısı sırasında yaşanmış iğrenç ve vahim bir olay.

30 Ağustos 2013 Cuma 15:50
Bu haber 930 kez okundu

Vahhabi şeyh Nasır el-Ömer'in "Cihad nikahı"ndan sonra Visal televizyonunda "namahrem bulamıyorsan mahreminle, kız kardeşinle nikahlanabilirsin" demesinden sonra şu olayı anlatmak zorundayım:

Selefi vahşilerin Lazkiye köylerine saldırısı sırasında yaşanmış iğrenç ve vahim bir olay.
 Antakya Yeşilpınar'da katıldığım forumdan sonra yanıma birisi geldi, mahçup biçimde dedi ki:

Hocam, soru-cevap bölümünde mikrofonla soramadım, hem utandım hem de ortamı tahrik etmek istemedim. Şansen size sormak istiyorum. Selefi teröristlerin Lazkiye'ye saldırısı sırasında bizim akrabalardan birinin yaşadığı bir olay var. Teröristler eve girmiş, Çeçenmişler, çocukları evden çıkarmışlar, kadının kocasını da kovmuşlar. Adam gitmek istemeyince heryerini bıçaklamışlar, adam yaralı halde gitmek zorunda kalmış. Sonra terörist kadına dönüp üç kere Allahu ekber demiş ve artık onun karısı olduğunu söylemiş. Tecavüz etmiş. Tecavüz bittikten sonra da onu boşadığını söylemiş. Onun ardından 5-6 kişi daha aynı şeyi yapmış. Hocam, İslam'da böyle bir şey var mı? Böyle nikah olur mu? Bu nedir Allah aşkına!...

Mazlum ve mağdur kadıncağızın bu üzüntülü akrabasını teselli etmek istedim. Üzüldüğümü söyledim. Selefi vahşilerin kendi keyif ve arzularını din haline getiren sapkınlar olduğunu anlattım. İslam'dan firar etmiş ve yeni bir din icat etmiş bu sapıkları İslam'la birlikte anmanın büyük hata olduğunu izah etmeye çalıştım.

Geçmişte haricilik, bugün vahhabilik ve selefilik nifakın, münafıklığın bedenlenmiş halidir. Sapkındır, vahşidir, bedevidir, ilkeldir. Onun düşmanlığı medeniyetedir, insanlığadır, ahlak, namus ve haysiyetedir. Peygamber'e bunun için düşmandılar. Peygamber'den sonra onun varisi Hz. Ali'ye bunun için düşmanlık ettiler. Yeryüzünde sadece medeni olana düşmanlık için varlar. İslam'ın bu vahşete onay vermediğini bildikleri için dinin ilkeleri ve hükümleri tahrif ediyorlar.

Kenan Çamurcu
banner6

Yorum Gönder