sol dikey -->

Sol Dikey - 2 -->

banner52
gazeteturkh@gmail.com -->

Hyundai i10, tasarruflu motoruyla müşterilere bir araçta birden fazla deneyim yaşatacak

08 Mart 2014 Cumartesi 11:33
Bu haber 571 kez okundu

Türkiye’den Avrupa’ya ihraç edilen Hyundai i10, LPG’li seçeneğiyle otomobil severlerin dikkatini üzerine çekecek. Satış Müdürü Adnan Vardarlı, Avrupa’da yılın otomobili seçilen Hyundai i10 için, “Konfor ve güvenlik bakımından üst segment araçlardan bile daha zengin donanıma sahip olan yeni Hyundai i10, güçlü ve tasarruflu motoruyla müşterilerimize bu sınıftaki bir araçta birden fazla deneyimi bir arada yaşatacak” dedi.

Hyundai i10, tasarruflu motoruyla müşterilere bir araçta birden fazla deneyim yaşatacak
 Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilip tüm Avrupa’ya sadece Türkiye’den ihraç edilen yeni Hyundai i10 Maslak Otomotiv’de satışa sunuldu. Avrupa’da yılın otomobili seçilen Hyundai i10 için Satış Müdürü Adnan Vardarlı, “Konfor ve güvenlik bakımından üst segment araçlardan bile daha zengin donanıma sahip olan yeni Hyundai i10, dinamik dış tasarımı ve kalitesi artırılmış iç mekanı, güçlü ve tasarruflu motoruyla müşterilerimize bu sınıftaki bir araçta birden fazla deneyimi bir arada yaşatacak” açıklamasında bulundu. 

-“KÜÇÜK ARAÇ SEVDALILARI HYUNDAİ İ10’U TEST ETTİKTEN SONRA FARKI ANLAYACAKLAR”- 

Çok kilometre yapan kullanıcılar için LPG’li olarak da üretilen otomobilin 5 yıl garanti sunduğunu belirten Vardarlı şu ifadeleri kullandı: 
“i10 kilometrede sadece 19 kuruş tüketiyor. Küçük araç sevdalıları Hyundai i10’u test ettikten sonra farkı anlayacaklar. Maslak’ta faaliyet gösteren 2 bin 500 metrekarelik kapalı alana sahip plazaya ek olarak 2006 yılı Aralık ayından itibaren, artan servis potansiyeline daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için mevcut plazaya 50 metre mesafedeki Ata center’da bin metrekare kapalı mekanik servis alanı ve bin 500 metrekare açık ve kapalı Sıfır ve 2.el araç satış showroomu olmak üzere toplam 2 bin 500 metrekarelik yeni ek tesis binası da hizmete girmiş bulunmaktadır.”
banner6

Yorum Gönder